Звборонене кохання

Forbidden Love ⭐ IMDB: 7.6

Рік: 2008
Країна: Туреччина
Режисер: Хілал Сарал

Актори:

  • Берен Саат
  • Киванч Татлитуг
  • Небахат Чехре
  • Нур Феттахоглу

Заборонене кохання — це турецька романтична драма, заснована на однойменному романі Халіта Зії Усаклігіля. Вона розповість про багатого вдівця з двома дітьми, який закохується та одружується на молодшій за нього, красуні — Біхтер. Серіал знімався протягом двох років і налічує 79 епізодів. Прем’єра відбулася 4 вересня 2008-го, а режисером став Хілал Сарал. Головні ролі зіграли: Берен Саат, Киванч Татлитуг, Небахат Чехре, Нур Феттахоглу, Хазал Кая.

За сюжетом, власник холдингу Аднан Зійагіль, після смерті коханої дружини, закрив своє серце для інших жінок та присвятив себе дітям – Ніхаль і Бюленту. Він віддалився від світського життя та розваг і віддає перевагу самотності, переїхавши за місто, подалі від метушні. У великому особняку, чоловік живе зі своїми улюбленими дітьми, племінником Бехлюлем та хорошою нянею із Франції, яка має таємні почуття до нього. Однак, невідомо скільки б так жив Аднан, якби не раптова зустріч із красунею Біхтер, яка одразу закохала в себе самотнього бізнесмена.

Після багатьох років, чоловік знову відчув давно забуті емоції і почуття. Тому незважаючи на різницю у віці пропонує одружитися чарівній дівчині, а та, своєю чергою вона погоджується і йде на такий крок. Все для того, щоб розізлити свою матір. Тим часом, Фірдевс, мати головної героїні, яка нещодавно овдовіла також має плани на багатія Аднана. Світська левиця, вмішується в стосунки доньки, та намагається привернути до себе увагу бізнесмена, вважаючи тільки себе гідною такого чоловіка. Проте далі події, ще більше загострюються, адже в Біхтер з’являються палкі почуття не тільки до свого чоловіка, а до його племінника Бехлюля.

Заборонене кохання підійде для любителів драми. Серіал зацікавить глядача своїм інтригуючим розвитком подій у кожному епізоді, та невідомим закінченням історії цього любовного трикутника.

Дивитися трейлер онлайн: